Erasmus

 

                                                                    

 

25 stycznia podpisano Umowę pomiędzy Szkołą a Rodzicami i uczniami wyjeżdżającymi na praktyki zagraniczne do Walencji /Hiszpania/. Podpisanie p/w Umowy było finalnym akcentem cyklu szkoleń przygotowujących młodzież do mobilności czyli do praktyk zawodowych.

Podczas tego spotkania pan Dyrektor ZSZ, Ireneusz Osowicki omówił ogólne założenia tegorocznej mobilności oraz całego Projektu Erasmus+, rodzicom przedstawiono nauczycieli-opiekunów uczniów podczas pobytu w Walencji oraz przeprowadzono rozmowę online z panią Karoliną Krzesińską, przedstawicielką agencji przyjmującej nas w Hiszpanii.

 

 

 

                            Wyjeżdżamy już 18 lutego czyli tydzień po zimowych feriach 

 

 


STACJA METEO

 

 

 

Technikum budownictwa

patronat sprawuje



Technikum elektryczne

patronat sprawuje

 

Mechanik pojazdów samochodowych

patronat sprawuje

 

 

PROJEKT Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH

"Wybieram przyszłość zawodową – edycja II"

"Przebudowa ośrodków egzaminacyjnych w Powiecie Starogardzkim"