Sobota. Pierwszy dzień wolny od pracy. Wykorzystaliśmy go na wycieczkę do stolicy kraju Lizbony. Trasę 280 kilometrów pokonaliśmy minibusem podziwiając po drodze portugalskie krajobrazy. Do miasta wjechaliśmy jednym z dwóch mostów, pokonując w ten sposób rzekę Tag. Mosty te, to jedyne drogi, którymi można dostać się do stolicy Portugalii od strony południowej. Miasto zwiedzaliśmy przemierzając jego malownicze uliczki i odwiedzając zabytki. Odwiedziliśmy również dwa punkty widokowe, z których mieliśmy możliwość podziwiania panoramy Lizbony. Do naszego domu w Faro powróciliśmy przed 22-gą.

Przygotował: Marek Ossowski

Technikum budownictwa
patronat sprawuje
Technikum elektryczne
patronat sprawuje
Mechanik pojazdów samochodowych
patronat sprawuje

PROJEKT Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH
"Wybieram przyszłość zawodową – edycja II"

"Przebudowa ośrodków egzaminacyjnych w Powiecie Starogardzkim"
