Samorząd

„Sekunda – tyle wystarczyło, by Dominik stracił rodziców i kochający dom…

Ciężarówka staranowała auto, którym jechała jego rodzina. Mama zginęła na

miejscu. Tata umarł w szpitalu. Dominik ledwo uszedł z życiem…

Przerwany rdzeń kręgowy, pęknięta czaszka, porażenie rączek i nóżek .

Dominik nie chodzi, nie mówi, sam nie je… Lekarze wciąż wierzą, że kiedyś

będzie poruszał się o własnych siłach. Bez nas jednak nie ma na to szans.

Bardzo potrzebna jest pomoc!”

 

W poniedziałek - 23 września, po raz kolejny w naszej szkole odbył się Słodki Dzień. Klasa 4 GM osobiście przygotowała słodkości, które z chęcią kupowaliście na dużej przerwie. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na fundację, która pomaga w leczeniu i rehabilitacji Dominika. Czteroletni chłopiec jest bliską osobą uczennicy naszej szkoły. 

 

Jeżeli ktoś z Was chciałby pomóc w zbiórce pieniędzy to zapraszamy na stronę szkoły na Facebooku, gdzie jest podany link do zbiórki lub bezpośrednio na stronę fundacji www.siepomaga.pl/dladominika .

 

Dziękujemy wszystkim osobom, które kupiły w tym dniu słodkości, a w szczególności dziękujemy klasie 4 GM, która zajęła się organizacją akcji!

Drodzy uczniowie! Rozpoczynamy kolejną edycję konkursu "Zakręcona klasa". Przypominamy, że konkurs polega na zbieraniu i przynoszeniu plastikowych nakrętek, które później ważymy u nauczycieli wychowania fizycznego. Dla klasy, która przyniesie największą ilość nakrętek - czeka zawsze nagroda niespodzianka:)

Plastikowe nakrętki zbieramy dla Julii Mokwa z Pinczyna, która choruje na zespół Schinzela-Gediona. 

Zapraszamy do zabawy i pamiętajcie - WARTO POMAGAĆ

10 października rozpoczęliśmy drugą edycję konkursu pt. "Zakręcona klasa", która będzie trwać do 6 grudnia 2018 roku. Przypominamy, że plastikowe nakrętki zbieramy dla chorej Julki, której zaczęliśmy pomagać w zeszłym roku. Dla wygranej klasy przewidziana jest nagroda:) Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie!

xd

   Zakończyliśmy wiosenną edycję konkursu na najbardziej "Zakręconą klasę", w której kontynuowaliśmy zbieranie plastikowych nakrętek. W tej edycji wygrała klasa 2 mb, która przyniosła 26,9 kg. Na drugim miejscu znajduje się klasa 3 sa z wynikiem 12 kg. Trzecie miejsce należy do klasy 1 f, która uzbierała 6,4 kg. Klasa 1 dk uzbierała 1,5 kg. 

   Klasa 2mb wygrała wyjście do kina.

Wszystkim zaangażowanym klasom dziękujemy za udział w konkursie!

Szkolny samorząd uczniowski

 

25 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Fast Foodów. Uczennice klas gastronomicznych przygotowały przekąski, które były sprzedawane przez samorząd szkolny. Cały dochód został przeznaczony na chorą Julkę, ktorej pomagamy od początku roku szkolnego. Taka forma pomocy innym została przyjęta z entuzjazmem w naszej szkole.

Są wyniki konkursu "Zakręcona klasa". W tym konkursie zbieraliśmy plastikowe nakrętki dla małej Julki. Konkurs wygrała klasa 2w2. Serdecznie gratulujemy wygranej.
Startuje druga edycja tego konkursu, która będzie trwała do maja. Zachęcamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie.

Już wkrótce Mikołajki!

Jak co roku odwiedzimy oddział pediatrii starogardzkiego szpitala. Zamierzamy kupić maluchom słodycze i zabawki. W związku z tym przeprowadzimy zbiórkę pod hasłem ,, Miedziaki na dzieciaki". Czekamy na waszą hojność, gdy zawita w waszej klasie puszka. Liczymy na WAS!

SSU

Przewodniczący:  Paweł Snaza - klasa 2EB
I Zastępca:  Agata Knobel - klasa 1f
II Zastępca:  Paweł Krzykowski - klasa 1GM
Sekretarz:  Kamil Bukowski - klasa 2EB

Czytaj więcej: NOWY SKŁAD SSU