Erasmus



Wszystko dobre, co się dobrze kończy ... dobiega końca pierwsza z pięciu mobilności uczniów Zespołu Szkół Zawodowych, która miała miejsce w Faro, pięknym miasteczku południowo-zachodniej Portugalii. Ostatnim formalnym aktem naszej mobilności było wręczenie wszystkim uczestnikom certyfikatów ukończenia praktyk zawodowych oraz podziękowania opiekunom wyjazdu oraz osobom z organizacji Wakeup Project w Faro za prowadzenie praktyk Krótkoterminowej Mobilności Edukacyjnej osób uczących się w ramach kształcenia i szkolenia zawodowego, Programu Erasmus+ współfinansowanego przez Unię Europejską.   

 

Jako Koordynator Projektu Erasmus + ZSZ w Starogardzie Gdańskim pragnę podziękować wszystkim 16. uczniom naszej Szkoły, którzy brali udział w mobilności, są to: Roksana Brzezińska, Emilia Durczak, Nikola Gretkowska, Bianka Konopacka, Agata Kruzicka, Bartłomiej Kudzia, Julia Mallon, Jagoda Mistelska, Magdalena Mrowca, Marta Olińska, Tymoteusz Parulski, Magda Piórkowska, Kinga Reimus, Milena Snaza, Karolina Studzińska, Wiktoria Talaśka

oraz ich opiekunom p. Darii Sandomierskiej - Muzioł i p. Markowi Ossowskiemu.

 


 Dziękuję również państwu Adriannie Galek Santos i Olavo Santos  oraz państwu Natalii Chojeckiej i Bruno Manuel Dos Santos Silva Gameiro Sisudo z organizacji Wakeup Project za profesjonalną obsługę praktyk zawodowych ucznów z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Szkoły Branżowej o specjalizacji Fryzjer i Sprzedawca.

 

 

 

 

 

 

 

Koordynator Projektu: Wojciech Piskorski