W wyniku ubiegłorocznej rekrutacji pierwszej edycji programu Erasmus+ w zagranicznych praktykach zawodowych wezmą udział następujący uczniowie:

 

 

 

 

TECHNIKUM ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Agata Kruzicka
Bianka Konopacka
Jagoda Mistelska
Kinga Reimus
Magda Piórkowska
Magdalena Mrowca
Milena Snaza
Tymoteusz Parulski

SZKOŁA BRANŻOWA – specjalność FRYZJER
Emilia Durczak
Emilia Mallon
Marta Olińska
Nikola Gretkowska
Roksana Brzezińska
Wiktoria Talaśka

SZKOŁA BRANŻOWA – specjalność SRZEDAWCA
Karolina Studzińska

Portugalio, nadchodzimy! – zagraniczne praktyki zawodowe w dniach 06 -31 marca 2023 r. w miejscowości FARO (Portugalia), to nauka połączona z praktyką oraz poznawanie świata.
Wierzymy, że będzie to wyjątkowe przeżycie dla wszystkich uczestników
programu Erasmus +

Koordynator projektu

Wojciech Piskorski