
W wyniku ubiegłorocznej rekrutacji pierwszej edycji programu Erasmus+ w zagranicznych praktykach zawodowych wezmą udział następujący uczniowie:
TECHNIKUM ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Agata Kruzicka
Bianka Konopacka
Jagoda Mistelska
Kinga Reimus
Magda Piórkowska
Magdalena Mrowca
Milena Snaza
Tymoteusz Parulski
SZKOŁA BRANŻOWA – specjalność FRYZJER
Emilia Durczak
Emilia Mallon
Marta Olińska
Nikola Gretkowska
Roksana Brzezińska
Wiktoria Talaśka
SZKOŁA BRANŻOWA – specjalność SRZEDAWCA
Karolina Studzińska
Portugalio, nadchodzimy! – zagraniczne praktyki zawodowe w dniach 06 -31 marca 2023 r. w miejscowości FARO (Portugalia), to nauka połączona z praktyką oraz poznawanie świata.
Wierzymy, że będzie to wyjątkowe przeżycie dla wszystkich uczestników
programu Erasmus +
Koordynator projektu
Wojciech Piskorski